Krótkie życzenia urodzinowe

Urodziny bliskich osób wypadają częściej, niż mogłoby się wydawać. Dlatego dopilnowanie każdego z terminów może okazać się bardzo trudne. Z pomocą przychodzą krótkie życzenia urodzinowe SMS, które za pomocą zwięzłej i prostej formy pozwalają na przesłanie solenizantowi szczerych i ładnie zredagowanych życzeń. Zwykle składane życzenia urodzinowe krótkie nie są, jednak w formie wiadomości tekstowej doskonale sprawdza się bardziej zwięzły tekst. Uniwersalność tego typu życzeń pozwala na złożenie serdecznych i szczerych gratulacji z okazji kolejnych urodzin, a także krótkie przekazanie różnych inspirujących myśli. Krótkie życzenia urodzinowe mogą być też ostatnią deską ratunku, ponieważ wiele osób na ostatnią chwilę odkłada przesłanie swojej wiadomości do solenizanta. Na szczęście gotowych tekstów z odpowiednio zredagowanymi życzeniami urodzinowymi nigdy nie zabraknie.

Świat zmienił się na zawsze w dniu, w którym się urodziłeś. Jako Twój najlepszy przyjaciel, cieszę się z tego dnia. Wszystkiego najlepszego! Żyj długo i szczęśliwie!

Niech Twoje urodziny będą oknem otwierającym miliony perspektyw, które pomogą Ci w spełnieniu marzeń i realizacji swoich celów. Szczęśliwych urodzin!

Niech te urodziny przyniosą Ci szczęście i fortunę. A także mnóstwo prawdziwej miłości i przyjaźni. Wszystkiego najlepszego.

W łagodnym blasku gwiazd … Niech wszystkie Twoje marzenia się spełnią, może każda gwiazda każdej nocy przynosi miłość i radość w ten szczęśliwy dzień urodzin … Sto lat!

Urodziny najlepiej obchodzi się z dużą ilością czekoladek, wina, przyjaciół i bliskich. Nawet jeżeli już masz wspaniałe urodziny, nie zapomnij również o mnie! Sto lat!

Na niebie są dwie jasne gwiazdy, jedna jest Gwiazdą Boga, a drugą Ty jesteś! Mam nadzieję, że będziesz świecić przez całe życie. Wszystkiego najlepszego!

Nasza przyjaźń jest zrobiona ze złota i nigdy nie rdzewieje, pozostanie cenna, dopóki świat się nie rozpadnie. Szczęśliwych urodzin i niech każde Twoje życzenie się spełni!

Możesz cieszyć się z największych radości życia i nigdy nie kończącej się rozkoszy. Sam jesteś darem ziemi, więc zasługujesz na najlepsze. Wszystkiego najlepszego.

Bez względu na to, gdzie życie zabiera nas, niezależnie od tego, jak bardzo jesteśmy daleko od siebie, wspomnienia naszej przyjaźni pozostaną w moim sercu na zawsze. Wszystkiego najlepszego!

Chwile radości, które mi dałeś, to perły mojego życia. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Nie mogę świętować z Tobą tego specjalnego dnia, ale chcę, żebyś wiedział, że myślę o Tobie i o szczęśliwych urodzinach. Wszystkiego dobrego.

Mam nadzieję, że Twoje urodziny rozkwitają w wielu marzeniach! Dzisiaj możesz wypełnić się śmiechem i kochać świat. Sto lat!

Urodziny są tylko pierwszym dniem kolejnej 365 dniowej podróży wokół Słońca. Ale ciesz się z tej podróży, Happy Birthday.

krótkie życzenia urodzinoweWszystkiego najlepszego. Życzę Ci chwalebnych i wspaniałych lat na powierzchni ziemi – lub gdziekolwiek jesteś. Sto lat!