Śmieszne życzenia urodzinowe

Urodziny to taki dzień w życiu każdego człowieka, który z roku na rok zaczyna być coraz bardziej uciążliwy. Chociaż widok rodziny i przyjaciół składających życzenia i wręczających prezenty nigdy nie przestanie być wspaniały, o tyle świadomość kolejnych lat na karku może dać w kość. Dlatego warto złożyć solenizantowi zabawne życzenia urodzinowe, które pozwolą mu zdystansować się od nieuchronności losu i innych pesymistycznych myśli. Życzenia urodzinowe z jajem nie pozbawione są serdeczności, chociaż bywają nieco kąśliwe i dokuczliwe. Jednak odpowiednio wyluzowana osoba z pewnością nie obrazi się nieco bardziej oryginalnymi życzeniami. Przede wszystkim śmieszne życzenia urodzinowe powinny pasować do poczucia humoru osoby świętującej kolejny rok życia, dzięki czemu rozbawią nie tylko zgromadzonych gości, ale również samego solenizanta. Dobrym rozwiązaniem jest wybór gotowych, sprawdzonych życzeń, które ubarwiły już niejedno urodzinowe przyjęcie.

Zrobiłem tort urodzinowy, aby świętować Twoje urodziny, ale nie mogłem zapalić świeczek. Okazuje się, że straż pożarna wymaga zezwolenia na ognisko. Sto lat!

Przynajmniej nie jesteś taki stary, jaki będziesz w przyszłym roku! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Lepiej być na ziemi niż pod nią. Wszystkiego najlepszego!

W łazience? W toalecie? Na Twoim biurku? Na kominku? W wieku 40 lat to świetne osiągnięcie, aby pamiętać, gdzie są kluczyki do samochodu! Wszystkiego najlepszego!

066, 1492, 1776 i … Twoje urodziny? Dobra wiadomość jest taka, że ​​nie nauczają jeszcze tej daty w klasach historii. Zła wiadomość jest taka, że nie mam tej daty zapamiętanej. Szczęśliwych urodzin!

Czy to po prostu tutaj jest tak ciepło, czy to tylko Twoje świeczki na torcie? Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Zostało naukowo udowodnione, że nadmiar urodzin jest śmiertelny. Sto lat!

Niech żyje stara i bezzębna! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Mężczyźni z wiekiem są jak wino, kobiety z wiekiem są jak ser. Nie każ mi tego wyjaśniać. Sto lat!

Mój prezent urodzinowy to telefon do straży pożarnej, kiedy zdmuchniesz świece. Nie ma za co! Wszystkiego najlepszego!

Przyjaciel dał mi skamielinę. Przypomina mi to kogoś, kto ma dziś urodziny. Masz trzy szanse. Pudło. Pudło. Brawo. Sto lat!

Ludzie mówią, że dobry umiera młodo, więc przypuszczam, że niezły z Ciebie sukinsyn. Sto lat człowieku!

Uśmiechnij się i śmiej jak tylko możesz, przynajmniej masz jeszcze zęby. Sto lat z okazji urodzin.

Mówią, że z wiekiem przychodzi mądrość. Musisz być jednym z najmądrzejszych. Najlepszego, solenizancie.

Wiemy, że mądrość przychodzi z wiekiem. Widzisz, nie masz jeszcze wszystkich oznak starzenia się! Wszystkiego najlepszego!

śmieszne życzenia urodzinoweŻyczę Ci wielu świeczek i tortu wystarczająco dużego, aby pasował do ​​nich wszystkich. Sto lat i jeszcze więcej.

Musisz być kimś wyjątkowym! Dzisiaj, 3.276.821 osób ma urodziny, ale ja tylko o Tobie myślałem! Zgadza się, życzę Ci wszystkiego najlepszego