Życzenia Urodzinowe dla siostry

Urodziny siostry to bardzo dobra okazja, żeby za pomocą odpowiednich życzeń przekazać jej wszystkie najgłębsze wyrazy wdzięczności oraz uwielbienia w formie życzeń. Można je również wykorzystać w nieco inny sposób, przesyłając solenizantce bardziej zabawny tekst. Życzenia urodzinowe dla siostry śmieszne są niezmiernie, jeżeli tylko ma ona do siebie odpowiednio dużo dystansu. W przypadku nieco bardziej poważnych i pozbawionych poczucia humoru solenizantek, lepiej wybrać jedną z bardziej klasycznych, inspirujących wiadomości z życzeniami. Zarówno uniwersalne, jak i śmieszne życzenia urodzinowe dla siostry z pewnością okażą się wystarczająco serdeczne, aby uszczęśliwić solenizantkę w tym wyjątkowym dniu.

Wszystkiego najlepszego dla kogoś zupełnie niesamowitego, wspaniałego, zabawnego i bardzo przypominającego mi samą siebie! Jesteś wspaniałą siostrą i wiedz, że wszystko mi zawdzięczasz!

Piękna, inteligentna, troskliwa to wszystkie słowa, które Cię opisują! Ale hej, śmieszna nie było pierwszym słowem, które wpisałem na listę, prawda? Wszystkiego najlepszego, siostro!

Wszystkiego najlepszego siostro! Jesteś moją jedyną siostrą i moją ulubioną siostrą! Ale nawet jeśli nie byłabyś moją jedyną siostrą, na pewno też bym tak pisał.

Moje dzieciństwo byłoby niekompletne i niedoskonałe bez siostry takiej jak Ty. Wszystkiego najlepszego, najukochańsza!.

Presja, ból serca i samotność; Niepewność, strach i smutek. Jedyną rzeczą wspólną w tych cierpieniach jest to, że mogą być uleczone przez przytulanie takiej siostry jak Ty. Wszystkiego najlepszego, siostrzyczko!

Jak niekompletnie jeden kolczyk wyglądałby bez drugiego? Tak samo wyglądałabym bez Ciebie. Wszystkiego najlepszego, siostro!.

Wszystkiego najlepszego siostro. Nie zawsze byłyśmy najlepszymi przyjaciółkami, ale zawsze i na zawsze będziemy siostrami. I to jest punkt wyjścia do przyjaźni, nieprawdaż?

Siostra może Cię nienawidzić, walczyć z Tobą, wyśmiewać, zaciskać, urażać i wprawiać w kłopoty. Ale pod koniec dnia zawsze Cię kocha. Wszystkiego najlepszego, siostrzyczko!.

Kiedy byłaś malutkim dzieckiem, byłaś tak urocza i zachwycająca. I po tylu latach jesteś nadal najpiękniejsza. Wszystkiego najlepszego dla mojej pięknej siostry.

Wszystkiego najlepszego dla bajecznie wyglądającej, modnej, atrakcyjnej kobiety! Oszczędzam rzetelną ocenę Twoich cech wewnętrznych na następny rok. Sto lat!

Najfajniejsza siostro na świecie, mam nadzieję, że Twoje urodziny są zepsute! A to dlatego, że zasługujesz na bardziej niesamowite! Sto lat!

Lista Milionerów Forbesa jest całkowicie błędna. Jestem najbogatszym człowiekiem na świecie, ponieważ nikt inny nie ma miłości takiej wspaniałej siostry jak Ty. Wszystkiego najlepszego, sis!.

życzenia urodzinowe dla siostryMoja szalona, kochająca, troskliwa i zabawna siostro, życie bez Ciebie byłoby paskudnym doświadczeniem. Sto lat najwspanialsza!

Nawet jeśli nikt inny nie okaże obawy czy troski, siostra jest kimś, kto zawsze to zrobi. Wszystkiego najlepszego, moja kochana!.